Pomysł na Dzień Ojca? Mamy to!

Pomysł na Dzień Ojca? Mamy to!

Dzień Ojca, urodziny i imieniny to idealne okazje na obdarowanie ukochanego taty – w podzięce za cały trud włożony w nasze wychowanie i troskę o rodzinę. Przy czym wybór czegoś odpowiedniego wcale nie musi być oczywisty; perfumy, kubki i kremy po goleniu nie należą do najlepszych upominków. W takim razie... co?

Dla taty – biznesmena

Jeśli Twój ojciec jest biznesmenem i prowadzi firmę, z pewnością podpisuje wiele dokumentów. Idealnym pomysłem na prezent będzie więc grawerowane pióro wieczne, które będzie prezentować się niezwykle elegancko. Dodatkowo personalizowany kalendarz bądź planer w skórzanej oprawie sprawdzą się wręcz idealnie. Co jeszcze? Stabilna, grawerowane podstawka na telefon z litego drzewa dębowego, luksusowa butelka dobrego trunku (hurtownia alkoholi na pewno ma coś w jego guście!), spinki do mankietów czy personalizowane etui na okulary, wizytownik... Taki set, starannie składany nawet przez kilka lat, sprawi, że tata nasz będzie mógł podkreślić swój styl oraz dobrze prezentować się wśród współpracowników.

Dla fana gadżetów

Wielu mężczyzn, niezależnie od wieku, ceni sobie wszelkiego rodzaju gadżety. Nic więc dziwnego, że następnym pomysłem na prezent wręcz idealny może okazać się smartwatch, czyli inteligentny zegarek. Posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak budzik, kalkulator, kalendarz, WI-FI, jest też świetną opcją dla taty – seniora, który dzięki dodatkowym opcjom może kontrolować swój stan zdrowia. Smartwatch liczy kroki, wskazuje spalone kalorie i informuje o pulsie, może także przypominać o regularnymi zażywaniu leków. Jeśli więc Twój tata jest miłośnikiem wszelkich gadżetów, wielofunkcyjny zegarek na pewno sprawi mu szczerą radość.

Dla ojca – fanatyka wędkarstwa

Jeśli i Twój tata to fanatyk wędkarstwa, jesteś prawdziwym szczęściarzem – prezent na urodziny i wszystkie okazje dobierzesz z  wyjątkową łatwością. Wystarczy, że regularnie zaopatrywać będziesz tatę w różnego rodzaje akcesoria i gadżety wędkarskie. Nie tylko spławiki, kołowrotki czy przynęty, ale także ozdoby z motywem ryb, koszulki z wędkarskim nadrukiem, książki i albumy – tego nigdy za wiele! Możesz także wprost zapytać, jaki sprzęt posiada już Twój tato oraz czego jeszcze mu ewentualnie brakuje. Czy ma już w swojej kolekcji chociażby baty wędkarskie? Lub siatkę o mniejszych oczkach do połowu równie małych sztuk...?

Jak widać – warto pamiętać, że mężczyźni zazwyczaj uwielbiają prezenty praktyczne; to dlatego warto też zastanowić się, co lubi robić nasz tata oraz co sprawia mu największą przyjemność. Idąc tym tropem, z pewnością wpadniemy na pomysł, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Powodzenia!